Close

Nowa metoda nauki gry na pianinie!

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, w których wszystko rozwija się w oszałamiającym tempie. Również w dziedzinie nauki gry na instrumentach trochę pozmieniało i co raz bardziej popularne stają się lekcje online. Na czym to polega?

Metoda jest bardzo prosta: przy użyciu zwykłej kamery internetowej z wbudowanym mikrofonem, nagrywamy nasze ćwiczenia, a następnie udostępniamy je na specjalnej platformie e-learningowej jak na przykład http://artistworks.com/piano-lessons-christie-peery

Następnie nasz nauczyciel wysyła nam wideo – odpowiedź, w której mówi co robimy i źle i jakie ćwiczenia zastosować by to naprawić. Czyli wszystko opiera się o system wymiany filmików. Co więcej, od niedawna Peery Piano pojawiło się jako aplikacja na iPad’a oraz IPhone’a.

Prawda, że jest to ciekawe rozwiązanie godne XXI wieku? Możemy rozwijać nasz talent muzyczny bez wychodzenia z domu, a na samą myśl, że możemy brać lekcje u najlepszych nauczycieli z całego świata, niejednemu z nas pewnie pojawi się na twarzy uśmiech.

© 2024 Pianina Akustyczne | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.